LEPOJAMIES

17.04.2024 "Pavasarī dziesma skan 2024"

Esam priecīgi paziņot, ka Beatrise Krētaine, 27. aprīlī pārstāvēs Nīcas pirmsskolas izglītības iestādi "Spārīti" Latvijas jauno vokālistu konkursa "Pavasarī dziesmas skan 2024" FINĀLĀ, kas notiks Ventspils Jaunrades nama lielajā zālē.

Sadarbības projekts

12.03.2024 Sadarbības projekts "Gribu iet skolā".

Ar prieku paziņojam, ka Latviešu valodas aģentūras projektu konkursā esam vieni no pieciems apstiprinātajiem un atbalstītajiem projektiem Latvijā.

PROJEKTS- “Atkritumi kā resursi Latvijā

30.01.2024 PROJEKTS- “Atkritumi kā resursi Latvijā"

Esam pieņēmuši vēl vienu izaicinājumu- ņemam dalību trīs gadus ilgā Eiropas Savienības LIFE programmas integrētajā projektā “Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju”.

EKOSKOLAS ZAĻAIS KAROGS!

30.01.2024 EKOSKOLAS ZAĻAIS KAROGS!

Jau septīto gadu pie Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde "Spārīte" plīvos Ekoskolas zaļais karogs!

PATECĪBA ZAĻĀS JOSTAS KONKURSOS!

30.01.2024 PATECĪBA ZAĻĀS JOSTAS KONKURSOS!

Piedaloties izlietoto bateriju un makulatūras vākšanas konkursos, Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde "Spārīte" parāda labus rezultātus!

Dienvidkurzemes novada cālis 2023

30.01.2024 Dienvidkurzemes novada cālis 2023

Mums ir liels prieks un lepnums paziņot, ka mūsu Edvards ir kļuvis par Dienivkurzemes novada CĀLI 2023.

Latviešu valodas aģentūras projekts

30.01.2024 Latviešu valodas aģentūras projekts

Nīcas PII "Spārīte" piedalījās Latviešu valodas aģentūras pieredzes apmaiņas un sadarbības veicināšanas pasākumā “Ielūdz 5-6 gadus veci bērni”.

CŪKMENS CIEMOS PIE

30.01.2024 CŪKMENS CIEMOS PIE "SPĀRĪTES"

26.aprīli pie Nīcas pirmsskolas izglītības iestādes “Spārīte” bērniem-cūkmena detektīviem bija ieradies pats Cūkmens, lai pārbaudītu viņu zināšanas un mācību gada laikā paveiktos darbus, kā arī kopā nodejotu cūkmena deju.