AKTUALITĀTES

Zemkopības inistrija aicina piedalīties pētījumā.

14.06.2024 Zemkopības inistrija aicina piedalīties pētījumā.

Zemkopības ministrijas aicina piedalīties pētījumā “Ilgtspējīgas pārtikas sistēmas padziļināts izvērtējums un pasākumi pārtikas izšķērdēšanas mazināšanai”, lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju paradumus un viedokli par pārtikas izšķērdēšanu.

EIROPAS JŪDZE 2024

10.06.2024 EIROPAS JŪDZE 2024

Latvijas Tautas sporta asociācija jau 4. gadu organizē pasākumu “Eiropas jūdze”. Arī Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde katru gadu piedalās šajā iniciatīvā. Šajā gadā kopā esam pieveikuši vairāk kā 400 jūdzes.

Runcis Rūdis

14.05.2024 Runcis Rūdis "Spārītē"

14.maijā Nīcas pirmsskolas izglītības iestādi "Spārīti" apciemoja Runcis Rūdis un policijas pārstāvji.

Konkursa

13.05.2024 Konkursa "Tīrai Latvijai" rezultāti.

Ar prieku paziņojam, ka Vislatvijas izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai” 2023./2024. ir noslēdzies. “Zaļā josta” izsaka pateicību visām mācību  iestādēm, audzēkņiem un pedagogiem par aktīvo iesaisti! Konkursā  šogad kopā iesaistījušās 346 izglītības iestādes, apvienot 86237 bērnus un jauniešus.

Esi interneta izcilnieks.

13.05.2024 Esi interneta izcilnieks.

Lai stiprinātu Latvijas bērnu un jauniešu medijpratību un digitālo pratību Latvijas Drošāka interneta centrs ar Google.org atbalstu Latvijā uzsāka starptautiskas digitālās izglītības programmu “Esi interneta izcilnieks” (Be Internet Awesom) ieviešanu.

19.04.2024 "piens un augļi skolai"

Jau vairākus gadus Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde “Spārīte” iesaistās programmā “Piens un auglī skolai”. Programmas skolu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu mērķis ir bērnu vidū veicināt veselīgu ēšanas un uztura paradumu veidošanos, kas būtu noturīgi visu turpmāko dzīvi.

Projekts

15.04.2024 Projekts "Gribu iet skolā"

Projekta mērķis ir iniciēt ilgtspējīgu sadarbību starp pirmsskolas izglītības pedagogiem un 1.klases skolotājiem par latviešu valodas apguves metodiku pirmsskolā un sākkumskolā, lai sagatavotu pirmsskolas skolēnus mācībām vispārējā izglītībā.

Rudes filiāles vecāku sapulce

10.04.2024 Rudes filiāles vecāku sapulce

Būsiet mīļi gaidīti Nīcas pirmsskolas izglītības iestādes "Spārīte" Rudes filiāles vecāku sapulcē š.g. 17. aprīlī plkst. 17.oo Rudes filiālē.

TĪRAI LATVIJAI- TĪRAI SPĀRĪTEI!

29.02.2024 TĪRAI LATVIJAI- TĪRAI SPĀRĪTEI!

PII "Spārīte" atgādina, ka līdz 15.martam vēl gaidām izlietotās baterijas un makulatūru, lai nodotu to pareizai pārstrādei.

MŪZIKAS NEDĒĻA

10.01.2024 MŪZIKAS NEDĒĻA

Esam pārliecināti, ka jūsu mājās dziesmas skan gan mūzikas ierakstos, gan dziedot kopā ar bērniem. Vēlamies, lai padalāties ar šo dziesmu mantojumu.

Leļļu teātris

02.01.2024 Leļļu teātris "Sniegavīra sirds"

Rikko lelles piedāvā ziemīgi muzikālu leļļu izradī "Sniegavīra sirds".

ATBALSTI MŪS ZAĻĀS JOSTAS KONKURSĀ

06.11.2023 ATBALSTI MŪS ZAĻĀS JOSTAS KONKURSĀ

Vācam izlietotās baterijas un makulatūru.

KANISTERAPIJAS NODARBĪBA

06.11.2023 KANISTERAPIJAS NODARBĪBA

Kanisterapijā bērns darbojas kopā ar kanisterapijas speciālistu un suni, veicot dažādus uzdevumus.

ĀRA IZGLĪTĪBAS DIENA 2023

03.11.2023 ĀRA IZGLĪTĪBAS DIENA 2023

Āra izglītības diena ir globāla kustība, kuras mērķis ir veicināt uzturēšanos dabā, svaigā gaisā un panākt, ka šī aktivitāte kļūtu par katra bērna ikdienas neatņemamu sastāvdaļu.

VESELĪBAS SPORTA NEDĒĻA 2023

26.10.2023 VESELĪBAS SPORTA NEDĒĻA 2023

Jau 12 .gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa.