Sadarbības projekts

Datums: 12.03.2024 Sadarbības projekts "Gribu iet skolā".

Februāra mēnesī Latviešu valodas aģentūra izsludināja projektu konkursu, kur bija iespēja pieteikt savu projektus, pirmsskolas izglītības iestāžu 3. izglītības posma pedagogus un 1. klases skolotājus pieredzes apmaiņas un sadarbības veicināšanas pasākumu īstenošanai. Uzrunājot Nīcas vidusskolas 1.klases skolotāju Jolantu Čauri kopīgi izveidojām savu projektu un to iesniedzām. Ar lielu prieku un lepnumu paziņojam, ka saņēmām atbildi, un esam vienas no piecām laimīgajām izglītības iestādēm, kuru projekts tika apstiprināti un jau aprīļa mēnesī uzsāksim projektu realizēšanu un sadarbības pasākumu organizēšanu. Projektā piedalīsies pirmsskolas skolotājas- Baiba Roga, Karīna Čaure, Sarmīte Eglija, Antra Mače, Dagnija Pele- Putniņa un Agnese Sīkle, kā arī Nīcas vidusskolas 1.klases skolotājas- Jolanta Čaure un Irēna Laukgale.