PASĀKUMI

Ģimenes dienas koncerts!

18.04.2024 Ģimenes dienas koncerts!

Būsiet mīļi gaidīti Nīcas pirmsskolas izglītības iestādes "Spārīte" ĢIMENES DIENAS KONCERĀ, kas notiks š.g. 26.aprīlī, Plkst. 16.00 Nīcas kultūras nama lielajā zālē. Aicināta visa ģimene!

Lieldienu pasākums

25.03.2024 Lieldienu pasākums

27. un 28. martā Nīcas pirmsskolas izglītības iestādē "Spārīte" sagaidīs Lieldienas. Būs gan jautri danči, rotaļas, gan skanīgas dziesmas pavasara ieskandināšanai.

Koncertuzvedums

14.03.2024 Koncertuzvedums "Drošības festivāls"

“Drošības festivāls” ir mūziķa, X-faktora pirmās sezonas uzvarētāja Latvijā un divu bērnu tēta Artura Gruzdiņa debija bērnu mūzikā, būtiskas drošības tēmas savijot vienotā stāstā, kas bērniem un vecākiem atgādina par uzmanību dažādās dzīves situācijās.

Izrāde

08.11.2023 Izrāde "Un atkal nezinītis cīņā ar SLINKUMU"

Izrāde sniedz pozitīvu ieskatu vientiesīgā puisēna Nezinīša dzīvē, kur Nezinīša draugi cenšās palīdzēt viņam tikt vaļā no „SLINKUMA”.

FOTOGRĀFĒŠANĀS

13.02.2024 FOTOGRĀFĒŠANĀS

14.februārī pie mums ciemos Fotokompānija "Foto Angels".

Leļļu teātris

29.01.2024 Leļļu teātris "Sniegavīra sirds"

1.februārī Nīcas pirmsskolas izglītības iestādē "Spārīte" Rikko lelles piedāvā ziemīgi muzikālu leļļu izradī "Sniegavīra sirds"