VIDE UN VESELĪGS DZĪVESVEIDS

Datums: 19.09.2024 VIDE UN VESELĪGS DZĪVESVEIDS

Rudens izglītības iestādēm, īpaši Ekoskolām, ir ļoti darbīgs laiks, jo jāuzsāk mācību gads, jāizvirza mērķi un ieceres, jāveido rīcības plāns un jāaktualizē vides izglītība. Veiksmīgi to izdarīt var tikai tad, ja mēs esam zinātkāri, neatlaidīgi un vērsti uz attīstību. Tieši tāpēc, priecājamies paziņot, ka šajā mācību gadā vairāk izzināsim tēmu- VIDE UN VESELĪGS DZĪVESVEIDS pretendējot uz prestižo Ekoskolas vēstnieka statusu..

Mēs zinām, ka tas prasīs daudz laika un pūļu, bet esam pārliecināti, ka Ekoskola ir nākotnes skola! Ar bērnu un vecāku atbalstu mums viss izdosies, un izskatās ka pat iestādes vide atbalsta mūs kā vien var- 2.grupas laukumā septembra vidū uzziedējis jasmīns. Par zaļu un tīru vidi mums apkārt!