VESELĪBAS SPORTA NEDĒĻA 2023

Datums: 26.10.2023 VESELĪBAS SPORTA NEDĒĻA 2023


Jau 12 .gadu pēc kārtas Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa.  Šogad tā notika no 16.oktobra līdz 20.oktobrim. Veselības nedēļas galvenā ideja ir mudināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju: bērnus, jauniešus, strādājošus, seniorus, vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Arī šogad Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde ņēma tajā aktīvu dalību un visas nedēļas garumā organizēja dažādas aktivitātes uzsverot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Bērni piedalījās jogas dienā, taisīja veselīgus smūtijus un spieda sezonālo dārzeņu/augļu sulas. Veselības nedēļas galvenais notikums bija rudens pārgājiens, kur bērniem bija sarūpēti arī dažādi uzdevumi un aktivitātes.

Vairāk informācijas par Latvijas sporta veselības nedēļu atradīsi ŠEIT

 

Mazās spārītes atgādina- KUSTIES UN ESI VESELS!


VESELĪBAS SPORTA NEDĒĻA 2023