RĪCĪBAS DIENAS

Datums: 08.11.2022 RĪCĪBAS DIENAS "SPĀRĪTĒ"


Šajā gadā Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde "Spārīte" vairāk pievērsīsies vides piesārņojumam, tēmai atkritumi. Šajā nedēļā bērni sekos līdzi ēdiena atkritumiem, kas rodas iestādē, meklēs risinājumus kā tos samazināt. 4.Grupa veidos iestādes komposta kaudzi, kur mest bioloģiskos atkritumus. 2.grupa uzrunās Nīcas vidusskolas bērnus, pedagogus un vecākus, veidojot izstādi par otrreiz izmantojamiem atkritumiem. 7.grupa veiks pētījumu par gaisa atsvaidzinātājiem un to ietekmi uz vidi, veiks aptauju par to lietošanu ikdiena un nedēļas beigās veidos dabai draudzīgus telpu/transporta līdzekļa smaržiņas, dalīsies ar tiem Rudē, pārrunājot ar iedzīvotājiem pētījuma rezultātus un to kā dzīvot dabai draudzīgāk. Seko līdzi mūsu aktivitātēm arī Facebook lapā- Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde "Spārīte".