Esi interneta izcilnieks.

Datums: 13.05.2024 Esi interneta izcilnieks.


Lai stiprinātu Latvijas bērnu un jauniešu medijpratību un digitālo pratību Latvijas Drošāka interneta centrs ar Google.org atbalstu Latvijā uzsāka starptautiskas digitālās izglītības programmu “Esi interneta izcilnieks” (Be Internet Awesom) ieviešanu.
 
Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde "Spārīte" 4. grupas bērniem bija uzdevums izveidot gudro, piesardzīgo, drošo, laipno un drosmīgo interneta varoni. Kopā ar grupas skolotājām bērni grieza, līmēja, locīja, stiprināja varoņu modeļus, un beigās katram no izveidotajiem tēliem tika izveidota vizītkarte, kurā īsi aprakstīja, kas katram no tēliem patīk, nepatīk, ar ko tie draudzējas un kādus padomus dod bērniem.
 
Kopā darbojoties un pārrunājot, bērni apguva pamatgudrības, kas nepieciešamas, lai internetā nenokļūtu grūtībās problēmās vai pat nepatikšanās.

Esi interneta izcilnieks.