EIROPAS JŪDZE 2023

Datums: 06.06.2023 EIROPAS JŪDZE 2023


Jau 3.gadu Latvijas Tautas sporta asociācija organizē pasākumu “Eiropas jūdz”. Eiropas jūdze ir salīdzinoši jauna iniciatīva, kura norisinājās no 1.- 5. jūnijam vairākās Eiropas un pasaules valstīs. Katrs dalībnieks  tika aicināts veikt distanci vismaz  1 jūdzi = 1 km 609 m , jo tieši šāda īsa un pieejama distance mudina cilvēkus pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Šo distanci var veikt skrienot, staigājot, nūjojot, skrituļojot, braucot ar velosipēdu utt. – jebkurā sev tīkamā veidā.

Arī Nīcas pirmsskolas izglītības iestāde “Spārīte” piedalījās šajā pasākumā un aicināja visus darbiniekus, bērnu un viņu vecākus aktīvi iesaistīties šajā pasākumā. Esam priecīgi un lepni, par milzīgo atsaucību gan no darbinieku gan bērnu vecāku puses, jo šogad esam kopīgiem spēkiem pieveikuši 475 jūdzes jeb 764 km.  Kā aktīvāko “Spārītes” darbinieku sveicam logopēdi Kristu Grosu, kas šajās dienās pievarējusi 48 jūdzes jeb 78 km.

Esi aktīvs, KUSTIES VAIRĀK-JŪTIES LABĀK!

#europeanmile #eiropasjudze


EIROPAS JŪDZE 2023